Міжнародний день водно-болотних угідь
Доведено, що водно-болотні угіддя відіграють значну роль у зменшенні впливу таких екстремальних погодних явищ як повені та посухи. Водно-болотні угіддя діють як природні водосховища, акумулюючи і зберігаючи дощові та талі води, вони запобігають повеням. Протягом посушливих періодів водно-болотні угіддя «віддають воду» і затримують початок посухи.
В Розливенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведені екологічні уроки для дітей різних вікових груп,вікторини,бібліотечні уроки.
Учні 6 класу розгадували кросворд, на якому були зображені водоплавні птахи, водні рослини та тварини. А також більшої колоритності надав мікрофон (так званий «шишкофон»), в який діти давали відповіді на кросворд. Всі заходи розпочиналися з розповіді про водно-болотні угіддя, їх охорону та наявність у нашому краї. Для учнів 7-9 класу Розливенської ЗОШ І-ІІІ ступенів за допомогою мультимедійної презентації прочитано лекцію. З неї школярі дізналися, що водно-болотні угіддя важливі для нашого життя та процвітання людства. Вони підтримують величезне різноманіття форм життя на нашій планеті, захищають береги, немов губки вбираючи воду під час повеней, а також зв’язують і зберігають двоокис вуглецю. Діти поговорили про проблеми засмічення водойм та берегів пластиковою тарою, тирсою, побутовим сміттям. Учні пропонували свої, цікаві і часом неординарні, методи поліпшення екологічного стану територій.
Учні 10-11 класів провели конференцію,де розглянули проблему збереження навколишнього середовища.